Digitálne riešenia, ktoré šetria čas samosprávam.

Cenovo dostupný ekosystém webstránok, mobilných aplikácií a ďalších produktov zameraný na jednoduchosť a automatizáciu.

Zvýšte informovanosť občanov

Informácie pridáte na Webstránku kedykoľvek, svojpomocne a jednoducho. Rozhlasom dosiahnete všetkých prostredníctvom e-mailu, SMS-ky či notifikácie v Mobilnej aplikácii obce.

Zverejňujte s minimálnym úsilím

VZN či zmluvu zverejníte v rekordnom čase. Automatické vypĺňanie údajov, prepojenie na CRZ a CUET, či import z účtovných softvérov spravia väčšinu práce za vás.

Postaráme sa o vás

Na prácu so systémom vás prídeme osobne zaškoliť a telefonická podpora je vám vždy pripravená poskytnúť 5 ročné skúsenosti práce s 200+ samosprávami.

Naše služby využíva
už 200+ samospráv

Ponúkame ekosystém prepojených produktov

Webstránka
obce

Moderná a prehľadná webstránka s jednoduchou obsluhou a množstvom modulov ako udalosti, podateľňa tlačív, či kalendár pre zber odpadu.

Mobilná
aplikácia

Aplikácia nepredstavuje prácu navyše, pretože všetky údaje preberá priamo z webstránky. Dostupná bude pre používateľov Androidu aj iOS.

Online
rozhlas

Občanom doručí e-maily, SMSky, či mobilné notifikácie. Správy vie vytvoriť aj automaticky na základe nového obsahu na webstránke.

Pravidelné
aktualizácie

Nové funkcie a vylepšenia pridávame pravidelne pre všetkých a zadarmo. Vaša webstránka o pár rokov nebude potrebovať žiadnu veľkú prerábku.

V súlade
so zákonom

O súlad so zákonom o informačných technológiách vo verejnej správe, smernicou o prístupnosti, či zákonom o ochrane osobných údajov (GDPR) sa nemusíte obávať.

Jednoduchá
úprava obsahu

Administračný systém sme postavili tak, aby ho vedel každý jednoducho a intuitívne použiť.